19 Mar 2017

NEDEN BETON KALIP KULLANMALISINIZ ?

0 Yorum

NEDEN BETON KALIP KULLANMALISINIZ ?

bahçe duvarı kalıbı

 Merhaba..! inşaat sektörüne gönül vermiş usta ve meslektaşlarımız;
Sizlere bu yazımız da neden beton kalıp kullanmanız gerektiğini  anlatmaya çalışacağız.Neredeyse ilk insandan beri kafa yorulan barınma ihtiyacı,günümüzde sadece barınma ihtiyacını değil; estetik kaygıları,sağlamlığı ve moderniteyi de beraberin de harmanlamıştır.Tüm bu gelişmeler ışığın da kendimizi çağın gereklerine uygun olarak dizayn ettik ve bilgi birikimimizi sizinle paylaşıyoruz.Beton kalıp alelade betonun içinde kuruyacağı basit bir yapı değildir. İyi bir kalıpta olması gereken özellikleri saymak gerekirse;Sağlamlık,hafiflik,sızdırmazlık gibi etkenler daima kalıpta göz önünde bulundurulmalıdır. Demontajı sırasında beton yüzeyden kolay ayrılmalı pürüzsüz bir yüzey sunmalıdır.Kısaca maddeler halinde özetleyecek olursak beton kalıp kullanmanız durumun da kazanımlarınız şunlar olacaktır:

  • Beton kalıpları alternatiflerine göre sağlam ve uzun ömürlüdür.Verdiğiniz emek ve paranızın tam karşılığını alırsınız ;minimum 4-6 yıl arasın da kullanım ömrü vardır.

  • Montajı oldukça kolaydır sizi yormaz. Alternatifi olan kullan ve at mantığındaki ahşap kalıplar  gibi zamanınızı almaz. Destek ekipmanları sayesinde beton dökümü sonrası teraziye kolayca alınır.

  • Estetiktir; görüntüsüyle cezbeder; istediğiniz şekli,logoyu,telefon numarasını üzerine işletebilirsiniz dahası da var pürüzsüz şekil almış yüzeyi sayesin de istediğiniz renge boyatabilir, tam bir görsel şölen oluşturabilirsiniz.

  • Ergonomiktir; standart ölçülerin yanı sıra istediğiniz projeye özel ölçülerde imal edilebilir.Bu özelliği sayesinde beton kalıpları size zaman ve prestij kazandırır.

  • Klasik yöntemle hazırlanan ahşap kalıplara göre oldukça hızlı bir iş hacmi kazandırır.Modüler yapısı sayesinde beton kalıpları pratiktir.

  • Beton kalıp teşkil ettiği bütünlük sayesinde aşınma ve deformasyonlara karşı dayanıklı yapılar  inşaa etmenizi sağlar.Tuğla,briket  ve diğer yapı malzemeleri gibi gevşek bir yapı değildir betonun sağlamlığı vardır.

                  Bizde koşulsuz müşteri memnuniyeti vazgeçilemez bir değerdir.Ürünün satışından sonrada sizinleyiz; Kalıp montajın da zorlanır yada destek almak isterseniz  uzman bir ekip arkadaşımız kesinlikle size gereken bilgiyi verir , bir telefon kadar yakınız.Ürettiğimiz ürünün arkasında durur,sizi asla mağdur etmeden şeffaf bir yaklaşımla hep yanınızda oluruz.Sizde Bağcılar Beton kalıp kalitesinde  kalıplarınızı sipariş etmek yada  kalıp modellerini seçmek isterseniz buradan kalıp modellerine ve detaylarına ulaşabilirsiniz.

[yukarı]
Yazar Hakkında


Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir